Bahçe Kurulumu
Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri.

Profesyonel ve uzman ekibimizle doğru yatırım 

Bahçe kurulumu, bakımı ve danışmanlık hizmetleri

Atalarımızdan bize kalan bu değerli mirası, bozmadan, kirletmeden, gelecek nesillere aktarmak için  çalışıyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle, Türkiye'nin her bölgesinde verimli bahçeler, mutlu çiftçiler için, Anadolu'nun kadim bilgi birikimine sahip, geleneksel yöntemlere haiz, aynı zamanda güncel bilimsel gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli ekibimizle, ceviz bahçesi kurulumu, yıllık bakım ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Ne yapabiliriz ?


Bahçe Kurulumu

Toprak analizi, besleme, arazinin tesviye ve sürülerek hazırlanması, gübreleme, duvar ve çit sistemleri, gölet, havuz, damlama sulama sistemi kurulumu, fidan seçimi ve dikimi, ilk bakım...dahil anahtar teslim bahçeler kuruyoruz.  Ceviz bahçenizi tamamlayan diğer unsurlar; çiftlik evi, kütük ev, güneş enerjisi ve diğer inşaat, yatırım ve altyapı çalışmaları gibi uygulamaları da pekala uzman çözüm ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz. 


Bakım ve Yönetim

Uzman ekibimiz, kurulumunu yaptığımız bahçelerin veya mevcut bahçelerinizin gübreleme, altyapı, sulama, ilaçlama gibi tüm ihtiyaçlarını planlayabilir, bahçeye özel yıllık bakım programlarını titizlikle uygulayabilir. Yıllık bakım programı yanında, bahçe veya çiftliğinizin hasat ve satış dahil tüm yönetim ve organizasyonunu da gerçekleştirebiliriz.   


Danışmanlık

Bahçe danışmanlık hizmetimizi, uygulama ve yönetim dahil olabileceği gibi, dilerseniz sadece yıllık bakım programlarının çıkartılması, kendi ekibinize gerekli eğitimlerin uzman kadromuz tarafından verilmesi, uygulamaların takip edilmesi, belirli periyotlarda bahçenizin kontrolü ve gerekli müdahalelerin yapılması gibi, uygulama hariç sadece danışmanlık olarak da verebiliriz. 

Atamızdan Yadigar, Ata Cevizi Bahçelerimiz

Sadece yüksek üretim hedefiyle değil, insan sağlığını öceleyen doğal üretim anlayışla, atalarımızdan bize miras bu toprakların kadim bilgi birikimini ve geleneksel üretim yöntemlerini güncel bilimsel veriler ışığında uygulayarak, kendi bahçelerimizden ve bakımını yaptığımız bahçelerden, doğal ve sağlıklı cevizleri tüketicilerle buluşturuyoruz.

Yaptığımız Bazı İşler

Görüşmeye başlamak için hazır mısınız?

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın, ekibimiz size en kısa zamanda geri dönecektir.

Bu sayfadan sadece, bahçe sahibi, bahçe ve çiftlik kurmak isteyen, bakım, yönetim veya danışmanlık hizmeti almak isteyen kurum, kişi ve yatırımcıların bize ulaşmasını rica ederiz.

Yukarıdaki "Gönder" tuşuna tıklayarak Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılıyorsunuz.